Více o PPC reklamě | SREKLAMA

Více o PPC reklamě

Co je PPC reklama?

PPC neboli "pay-per-click", česky "placeno za proklik" je nejrozšířenější a jedna z nejefektivnějších způsobů online reklamy současnosti, která dává smysl. Jen málokterý podnikatel z jakéhokoliv oboru ještě nevyzkoušel PPC reklamu. Proč? Dá se rychle spustit (do týdne), aplikovat na tisíce vybraných webů českého internetu a platí se až za přivedeného uživatele na web.Částka se strhává z virtuální peněženky v řádech korun dle požadavku klienta a pozice, na které se chce se svou textovou nebo grafickou inzercí zobrazovat. Samozřejmě mezi prvními se lépe vyhrává... Nejpoužívanější PPC reklama je u Google ADWORDS a u Seznam.cz SKLIK.

Jak to děláme v SREKLAMA s.r.o.?

Bezkonkurenční výhodou správy a optimalizace přes SREKLAMA s.r.o. je specializace na Váš obor a segment podnikání, kde máme mnohaleté praktické zkušenosti! Tyto zkušenosti a správná optimalizace kampaní jsou nutné pro efektivní přínos zákazníků z internetu.

Kampaně Vám založíme a naši optimalizátoři pravidelně spravují, aby byly výsledky pro vás efektivní a kampaň přinášela to, co bude jejím cílem. Správa a optimalizace kampaní probíhá na pravidelné bázi a je přímo úměrná náročnosti a objemu jednotlivých kampaní. Spravujeme kampaně ADWORDS i SKLIK. Pokud již máte PPC kampaň aktivní, nabízíme možnost analýzy jejího současného stavu a konzultaci zdarma obsahující návrh řešení z naší strany.

Kdo se v SREKLAMA s.r.o. o Vás bude starat?

Po obchodní stránce budete mít k dispozici obchodníka s minimálně 10ti letou praxí v online marketingu. Optimalizace a zakládání kampaní budou mít na starosti optimalizátoři s minimálně 5ti letou praxí s PPC kampaněmi, kteří jsou profesionály ve svém oboru se specializací právě na Váš segment.

Kolik to bude stát?

Cenu poskládáme společně dle nástrojů, které si do balíčku služeb vyberete + pravidelná částka do virtuální peněženky, ze které se bude čerpat tzv. kredit při prokliknutí uživatele na Vaše stránky.

Kontaktujte nás, vytvoříme Vám návrh na míru dle Vašich potřeb a očekávání, protože jedině tak to dává smysl.

Neexistují hloupé otázky, nebojte se zeptat

KONTAKTUJTE NÁS

Nebo zanechte svůj kontakt
a my Vám obratem zavoláme.

  
Ilustrace ruky ukazující nahoru