Více o RTB | SREKLAMA

Více o RTB

Co je RTB?

Real Time Bidding = technologie, která nám umožňuje nákup zobrazení Vašeho reklamního banneru v aukci a v reálném čase, resp. při každém takovém jednotlivém zobrazení.

Systém využíváme zejména pro nákup displejových (bannerových) ploch s ultra detailním cílením na uživatele (podle lokality, oblasti zájmu, příjmu, počtu dětí a jejich věku, zda sledují TV a mnoho dalšího...). Nejde nám tedy primárně o to, kde se banner zobrazí, ale zejména komu se zobrazí. Díky tomu dává tato reklama smysl a naši klienti zobrazují svoje reklamní plochy uživatelům, kteří o produkty a služby stojí a chtějí je využít více než ostatní.

Jak to děláme v internetové agentuře SREKLAMA s.r.o.?

S klientem se shodneme na cílové skupině (věk uživatele, zájmy, příjmy apod.) a regionu, který ho zajímá a s těmito parametry založíme unikátní kampaň, kam vložíme bannerové plochy klienta a nastavíme požadované parametry publika. Dále se dohodneme na maximální ceně za zobrazení (impresi), kterou je ochoten klient investovat. Takto založenou kampaň nastavíme pro nepřeberné množství webových stránek českého internetu, kde jsou bannery připraveny na to, až takovou stránku navštíví uživatel splňující zadaná kritéria (věk, zájmy, region atd.).

Jakmile tento uživatel takovou stránku navštíví, systém ho zaznamená a uspořádá aukci, reps. nabídne toto zobrazení těm, kteří o něj mají zájem. Systém následně vybere tu kampaň a banner, jehož majitel nabídl za daného uživatele nejvyšší cenu a tomu tento obsah (reklamní banner) zobrazí. Celá tato transakce trvá cca 100 milisekund, proto tzv. aukce v reálném čase (RTB). Uživatel si toho ani nevšimne, nedochází k žádnému viditelnému prodlení.

Kdo se v SREKLAMA o Vás bude v oblasti RTB starat?

Obchodník spolu se specialistou RTB Vám připraví kampaň na míru, včetně následného vyhodnocení a podrobných statistik.

Kolik to bude stát?

Cenu poskládáme společně dle nástrojů, které si do balíčku služeb vyberete a dle objemu RTB kampaně.

Kontaktujte nás, vytvoříme Vám návrh na míru dle Vašich potřeb a očekávání, protože jedině tak to dává smysl.

Neexistují hloupé otázky, nebojte se zeptat

KONTAKTUJTE NÁS

Nebo zanechte svůj kontakt
a my Vám obratem zavoláme.

  
Ilustrace ruky ukazující nahoru