Více o správě sociálních sítí | SREKLAMA

Více o správě sociálních sítí

Proč sociální sítě?

Protože to dává obchodně smysl. Facebook je v současnosti největší internetová lidská databáze, která o každém z nás ví obrovské množství informací - zájmy, věk, pohlaví, vzdělání, bydliště, aktuální stav a mnoho dalších parametrů.

Tím, co ”lajkujeme”, sdílíme a navštěvujeme, zná Facebook i naše koníčky, záliby, aktuální potřeby a zájmy. Naši optimalizátoři se velmi dobře v těchto skupinách a parametrech orientují a díky tomu jsou schopni s reklamním sdělením přesně cílit právě na ty uživatele Facebooku a dalších sociálních sítí, kteří aktuálně potřebují Vaše služby a produkty - tedy na Vaše potenciální zákazníky a klienty.

Dalším velmi důležitým faktorem efektu sociálních médií a kampaní na nich je obsah, respektive jeho atraktivita. Pokud máte zajímavý obsah pro čtenáře, získáte i obrovský zásah díky následným "lajkům", sdílení apod.

Jak to děláme v internetové agentuře SREKLAMA s.r.o., a kdo Vás bude mít na starosti?

Díky mnohaletým zkušenostem z Vašeho segmentu podnikání a zároveň praktickým zkušenostem z online světa umíme vytvořit nejen požadované profily, ale zejména správně a efektivně nastavit a spravovat reklamní kampaně. Dle zadání a dohody samozřejmě umíme i pravidelně přispívat tolik potřebným obsahem, aby vaše příspěvky byly pro uživatele přínosné, zajímavé a Vy jste se tak stali jejich součástí Facebook života i do budoucna.

Optimalizátor sociálních sítí Vám založí profil na Facebooku, nastaví reklamní kampaně a ty na denní bázi spravuje. Po dohodě a zadání přispívá ve smluvených intervalech textovými a grafickými příspěvky. Po dohodě je také možné se postarat o komunikaci a zpětnou vazbu na komentáře uživatelů = díky tomu budete mít o život na Facebooku a sociálních sítích postaráno a budete napřed před konkurencí, která dosud tento silný kanál prodeje a náboru neobjevila.

Kolik to bude stát?

Cenu poskládáme společně dle nástrojů, které si do balíčku služeb vyberete + pravidelná částka do virtuální peněženky, ze které se bude čerpat tzv. kredit při prokliknutí uživatele na Vaše stránky.

Kontaktujte nás, vytvoříme Vám návrh na míru dle Vašich potřeb a očekávání, protože jedině tak to dává smysl.

Neexistují hloupé otázky, nebojte se zeptat

KONTAKTUJTE NÁS

Nebo zanechte svůj kontakt
a my Vám obratem zavoláme.

  
Ilustrace ruky ukazující nahoru